Pozvánka na 83. konferenci EUROCONSTRUCT v Amsterodamu

Ve dnech 8. a 9. června 2017 se v Amsterodamu uskuteční 83. konference Euroconstruct. Podtitul konference: Předpověď pro evropský stavební průmysl do roku 2019 v nejistém makroekonomickém a politickém prostředí. Stavebnictví je velkým konzumentem syrových materiálů a energií. Tento sektor tam hraje důležitou roli v přechodu k cyklické ekonomice. Jak toho lze dosáhnout? Jaký je dopad návrhového procesu, zadávání veřejných zakázek, výběru materiálu, financování, schopností, pracovních metod ve stavebním průmyslu? Jaké inovativní obchodní modely jsou požadovány pro úspěšné zavedení cyklické ekonomiky?

Amstr

Konference je součástí pravidelné série prezentací o nejaktuálnějších střednědobých výhledech evropského stavebnictví. Je určena všem, kteří mají něco společného se stavebnictvím: výrobcům materiálů, zařízení (strojů) a vybavení pro stavby, projektantům, architektům, investorům, dodavatelům, finančníkům apod.

Sdružení Euroconstruct poskytuje informace o stavebnictví a jeho vývoji již od svého vzniku v roce 1975. V současnosti zahrnuje specializované výzkumné instituce z 19 evropských zemí. Mezinárodně uznávané sdružení poskytuje analýzy a odhady vývoje trhu pro odborníky a tvůrce podnikových strategií a národních politik. Pravidelně vydává aktualizované odhady krátkodobého a střednědobého vývoje na evropských stavebních trzích. Členskými státy jsou Belgie, Česko, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Konference nabízí:

  • Exkluzivní přístup k nejnovějším předpovědím v oblasti makroekonomiky a stavebnictví do roku 2019
  • Příležitost k diskuzi s odborníky Euroconstruct, k setkání se zástupci vedoucích společností Evropského stavebního průmyslu
  • Nejnovější informace o současné situaci a trendech na klíčových stavebních trzích světa se zaměřením na Evropu – prezentace 6 skupin zemí Euroconstruct
  • Vysoce kvalitní tištěné výstupy obsahující analýzy, předpovědi a prezentace
  • Příležitost pro navázání obchodních kontaktů
  • Strategie dlouhodobého vývoje předních evropských odborníků

Čtvrtek 8. června 2017

20:00   Uvítací večeře v A´dam Tower v severní části Amsterodamu na druhém břehu řeky od centra města (trajekt zdarma odjíždí každých 5 minut od Central Station)

Večerní recepce se bude konat v The Loft v 16. a 17. patře A´dam Tower, bývalá věž Shell, ve které mezinárodní společnost sídlila až do roku 2009. Tento dvoupatrový prostor s prosklenou konstrukcí stropu a oken nabízí úžasný výhled na Amsterodam.

Pátek 9. června 2017

Konference EUROCONSTRUCT bude probíhat v hotelu Krasnapolsky (NH Collection Grand) přímo v centru Amsterodamu na náměstí Dam s výhledem na královský palác.

Registrace

Pro registraci a více informací o konferenci navštivte www.euroconstruct.amsterdam

Bližší informace poskytne zástupce Euroconstructu pro Českou republiku společnost ÚRS PRAHA, a.s. (tel.: 538 728 190, e-mail: info@euroconstruct.cz).

Těšíme se na Vás v Amsterodamu!

Tým Euroconstruct Česká republika

Tags: